Oleander Villa

Oleander Villa biedt kamers met individuele airconditioning, een privékluis, een flatscreen TV, een broekpers en hoog plafond in de nabijheid van Fort Bennett. Het eigendom verleent huishouden en strijkservice.

Oleander Villa is binnen 3.2 km van Buccoo Reef en 8 km van Tobago Historical Museum gelegen. Scarborough kan binnen 10 minuten rijden worden bereikt. MeShell s, dat internationale maaltijden aanbiedt, is binnen 400 meter van de woning gelegen.

Een badkamer met een douche en een bidet wordt ook verstrekt.

Keukenvoorzieningen beschikken over een kleine koelkast, een vaatwasser, een broodrooster, een oven en een wasmachine. Een buitenzwembad en een golfbaan worden verstrekt voor het gebruik van gasten.

Boek Oleander Villa Buccoo

General information

Contact information

Oleander Villa Oleander Drive Bucco Road, Bethany, Buccoo, Trinidad en Tobago;

Reserveringen voor Oleander Villa beschikbaar bij 'kamers'

Het telefoonnummer van Oleander Villa is niet beschikbaar op onze site, als u Oleander Villa wilt bellen, bezoek dan de site van een hotel

Oleander Villa Locatie

 Oleander Villa Oleander Drive Bucco Road, Bethany, Buccoo, Trinidad en Tobago

Oleander Villa Villa Deals

Uw snelle beoordeling

Jouw beoordeling

(/10)
Vul alstublieft je naam in
Vul alstublieft een geldig e-mailadres in

Hoofdvoorzieningen

WiFi

Ledikanten/ Babybedden

Oleander Villa Voorzieningen

  • Algemeen

    WiFi
  • Eten

    Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei
  • Buiten eethoek
  • Kamervoorzieningen

    Zithoek
  • Patio
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV
  • CD-speler
  • Ledikanten/ Babybedden

Aanbiedingen van Oleander Villa

Kamers